Barbati in tanga
Pagina 1 din 6

Toate forumurile » Fashion » Altele » barbati in tanga » Pagina 1 din 6

Voteaza:
Rating curent barbati in tanga: (4 din 4 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 5 6 >>
Sari la pagina:
chemirel Avatarul lui chemirel
Citeaza Raspunde

Postat de chemirel pe 27 Iunie 2008 la 12:38

Ce parere aveti despre barbatii care poarta tanga
avalon Avatarul lui avalon
Citeaza Raspunde

Postat de avalon pe 28 Iunie 2008 la 01:12

Mie mi se pare ft sexy:)):)) ...:D ii ciudat sa mergi undeva la piscina sau la mare si sa vezi un baiat in tanga...da nah:)) depinde si cn e :| e ok
rassiskaya Avatarul lui rassiskaya
Citeaza Raspunde

Postat de rassiskaya pe 3 Iulie 2008 la 09:53

Mie una mi se pare f gay. Nu mi-ar palcea sa vad vreun tip cu tanga (desi am vazut unul acum cativa ani, i se vedea prin pantalonii de in), si cu atat mai putin sa stau cu unul....
zexealina Avatarul lui zexealina
Citeaza Raspunde

Postat de zexealina pe 3 Iulie 2008 la 09:54

cu tot respectul, conteaza si ce fundic poseda barbatul in cauza .. dupa parerea mea, e o chestie foarte sexy ... sa musti, nu alta :-))))
Renny Avatarul lui Renny
Citeaza Raspunde

Postat de Renny pe 3 Iulie 2008 la 13:22

nu aš vrea un prieten care sa poarte tanga sun ši arat a gay!!!!!
stelian1980 Avatarul lui stelian1980
Citeaza Raspunde

Postat de stelian1980 pe 3 Iulie 2008 la 17:57

in romania e o rusina si o prostie dar in occident e ceva normal,de aceea spun persoanele venite di occident ca mai avem mult pana avansam,ca multi au idei ce dateaza dupa timpul lui Ceausescu,eu sant in Spania si merg la baie si vad multi barbati ce poarta tanga,si mai ales barbatii ce prezinta moda,deci e ceva normal dar in rom mai dureaza pana se poarta tanga la barbati
edy_sword Avatarul lui edy_sword
Citeaza Raspunde

Postat de edy_sword pe 3 Iulie 2008 la 19:34

cum vezi bucile la femei de ce sa nu le vezi si la barbati?poate unele doamne isi doresc asta cum noi dorim acelasi lucru
stella_mada Avatarul lui stella_mada
Citeaza Raspunde

Postat de stella_mada pe 4 Iulie 2008 la 16:01

pai stii mai stelian dc mai avem mult pana ne civilizam ??? Pt ca inca mai sunt persoane ca tine care numesc TARILE UNIUNII EUROPENE,si restuln de tari care nu fac parte din aceasta OCCIDENT .Cu astfel de oameni chiar ca mai avem mult pana sa ne civilizam !!!!!!
Fosta membra Yuppy.ro Avatarul lui Fosta membra Yuppy.ro
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Yuppy.ro pe 4 Iulie 2008 la 20:02

mi se par caraghiosi si cu o latura feminina un pic intrecuta
boytronik67 Avatarul lui boytronik67
Citeaza Raspunde

Postat de boytronik67 pe 4 Iulie 2008 la 20:26

baieti! ati purtat vreodata tanga, ca sa stiti cum e?????? umblati vara cu "parasute" p sub blugi, k sa dea in clocot ala micu....... e super cu tanga!!!!!
necunoscut Avatarul lui necunoscut
Citeaza Raspunde

Postat de necunoscut pe 5 Iulie 2008 la 12:30

sa stii si tu Stelian ca in occident nu se poarta TANGA,acest fel de moda se poarta doat de stilisti,adica de cei care vor sa iasa in evidenta cu ceva care sa faca sa intoarca lumea capul dupa ei,asa cum purtam cercei ca si femeile ,asa purtam si noi TANGA acum , vezi D-mne sa fim si noi mai sic , este o prostie , dar cui i place este alegerea lui,..cultiva-te Stelian...
undergroundcristi Avatarul lui undergroundcristi
Citeaza Raspunde

Postat de undergroundcristi pe 5 Iulie 2008 la 19:41

mi se pare aiurea parca nu ar mai fi barbat,numai pe o femeie o pot vedea asa,un barbat arata foarte sexy si frumos in boxeri nu in tanga,asta e parerea mea.
iunie83 Avatarul lui iunie83
Citeaza Raspunde

Postat de iunie83 pe 8 Iulie 2008 la 06:12

din ce se vede e clara treaba, nu se poate obtine un raspuns la intrebarea asta... m-am uitat de curios pt ca fosta prietena ma tot batea la cap sa port si eu, dar nu e cazul probabil ca tre sa fi foarte plin de tine ca barbat sa iesi cu tanga pe tine :D sau putin inclinat spre cealalta extrema. bafta

apropo prin occident chiar nu se poarta nici cel putin femeile :((
JULYA232004 Avatarul lui JULYA232004
Citeaza Raspunde

Postat de JULYA232004 pe 11 Iulie 2008 la 02:57

In USA nu poarta tanga nici fetele, nu stiu de unde a scos un tip mai sus ca in occident barbatii poarta tanga.eu consider ca un barbat normal nu trebuie sa-si expuna corpul chiar asa , chiar dc arata bine, sincer nu mi se pare sexy deloc.e mai bine sa purtati boxeri dc vreti sa fiti sexy.
loverose Avatarul lui loverose
Citeaza Raspunde

Postat de loverose pe 15 Iulie 2008 la 18:01

as prefera sa vad un barbat facand nudizm decat in tanga..., desi an un amic care poarta
snake Avatarul lui snake
Citeaza Raspunde

Postat de snake pe 20 Iulie 2008 la 02:22

Cat de marfa poate arata un barbat in tanga?suuuuuuuuuuper.Sa fim seriosi,am avut si eu tentativa de a purta odata slipi gen tanga si va spun sincer,un barbat in tanga,arata ca dracu gol.plus de alta in afara(occident)se poarta bermudele surfer,si un tip sexi da mult mai bine in asa ceva.
breathingart Avatarul lui breathingart
Citeaza Raspunde

Postat de breathingart pe 20 Iulie 2008 la 10:16

e de discutat, eu port. adica prima data purtam chiloti normali, apoi tanga(si e un confort sporit), apoi deloc.
acum port doar cand e absolut nevoie. asta e, altceva nu, la plaja boxeri din aia de plaja sau deloc, depinde. bb!
Radu_S Avatarul lui Radu_S
Citeaza Raspunde

Postat de Radu_S pe 20 Iulie 2008 la 10:38

Da....vara sunt ft buni tanga pt ca esti un picut mai lejer si nici nu risti sa ti-se balangane ca in cazul in care ai renunta la chiloti....dar totusi pe plaja e alta treaba,e destul de jenant plus ca eu unul n-as vrea sa vad bucile unui barbat
iubarici Avatarul lui iubarici
Citeaza Raspunde

Postat de iubarici pe 20 Iulie 2008 la 14:24

daca noi putem sa purtam si voi puteti
si asa cum voi doriti sa ne vedeti p noi defiland in chilotzei minusculi atat d mult dorim si noi sa faceti asta
StickyTack Avatarul lui StickyTack
Citeaza Raspunde

Postat de StickyTack pe 20 Iulie 2008 la 15:51

eu am primit o pereche de la o prietena , e k sa porti vara (cum ziceau si altii...ca sa nu clocesti), sau poate cand vrei sa "impresionezi" pe cineva , eu personal nu as purta pe plaja tanga dar in rest e k . Am si eu o intrebare pt fete(acele fete care sunt contra) : daca v-ati vedea iubitul intr-o pereche nu vi s-ar parea incitant? asa unpic
akfix Avatarul lui akfix
Citeaza Raspunde

Postat de akfix pe 20 Iulie 2008 la 18:07

Este foarte ok , sincer .Si eu port tanga iar prietenei mele ii place f mult chestia asta . Nu inteleg de ce atata tam-tam pe tema asta , fiecare poarta ce si cum vrea . Unii se simt bine in tanga , alti nu . Prefera sa cloceasca oua , treaba fiecaruia dintre noi . Legat de faza cu gay , de unde pana unde treaba cu " barbatii care poarta tanga sunt gay ?" FALS ! Exact cum spunea un tip mai sus , in occident nu se pune problema de asa ceva ! Au aparut si acesti tanga pentru barbatii cu un scop asa ca terminati k boicotelile astea cretine . Incercati sa priviti lucrurile altfel , pentru ca altfel , sincer , chiar nu vom ajunge nicaieri cu gandirea asta ceausista
alexandra_blonda Avatarul lui alexandra_blonda
Citeaza Raspunde

Postat de alexandra_blonda pe 20 Iulie 2008 la 18:53

Eu una nu as vrea ca prietenul meu sa poarte tanga pe plaja, poate doar cand facem sex. Dar daca se simte confortabil in ei, sa-i poarte cand vrea, dar nu in public (ex.: la plaja).
Citeaza Raspunde

Postat de alexandra_blonda pe 20 Iulie 2008 la 18:54

Update la mesajul anterior: sa poarte in timpul jocurilor erotice, preludiului.
Update 2: l-am intrebat si mi-a zis ca nu ar purta tanga nici mort.
Deci, chiar daca noua ne-ar placea, tot la alegerea lor raman.
Fosta membra Yuppy.ro Avatarul lui Fosta membra Yuppy.ro
Citeaza Raspunde

Postat de Fosta membra Yuppy.ro pe 20 Iulie 2008 la 20:47

Eu port tanga :D
Nu as purta pe plaja. dar ca lenjerie de corp sunt OK. Mi-a luat vreo doua luni sa ma obisnuiesc dar acum ma bucur ca am incercat.
Si nu is gay :P
florinprig Avatarul lui florinprig
Citeaza Raspunde

Postat de florinprig pe 21 Iulie 2008 la 12:23

Cred ca este absolut normal si in regula ca barbatii sa poarte tanga. Pe langa faptul ca sunt comozi, este posibila sa iti creeze si o stare psihica buna si asta fara a fi gay
Citeaza Raspunde

Postat de alexandra_blonda pe 21 Iulie 2008 la 15:03

Am o intrebare pentru cei care poarta tanga. Exista tanga speciali pt barbati sau va cumparati din aia pt femei?
Citeaza Raspunde

Postat de florinprig pe 21 Iulie 2008 la 15:08

Exista pentru barbati, dar cei de dama sunt la fel de comozi si sigur mai sexi
akfix Avatarul lui akfix
Citeaza Raspunde

Postat de akfix pe 21 Iulie 2008 la 15:24

greenpoison ! exista lenjerie tanga special pt barbati !dute la jolidon si o gasesti . preturile sunt accesibile iar calitatea , buna ;).
Citeaza Raspunde

Postat de florinprig pe 21 Iulie 2008 la 15:25

Apropo, a purtat cineva tanga la plaja. Vreau sa incerc si eu si as fi curios sa stiu cum s-au simtit si care a fost atitudinea celor din jur ( daca si-au manifestat in vreun fel atitudinea )
akfix Avatarul lui akfix
Citeaza Raspunde

Postat de akfix pe 21 Iulie 2008 la 15:27

florinprig . eu am purtat odata anul acesta si a fost f ok ! tzaranii se uitau bineinteles ca la felul 14 dar cei care stiau despre ce e vb si carora nu l-i se parea ciudat nu aveau nici o treaba . asadar ... pers si pers ;) oricum comfortul este unul maxim ;)
Pagini: 1 2 3 4 5 6 >>
Sari la pagina:

Intra in contul tau

Info
X
info